Slovenskí producenti hydiny vstupujú na Tour de France

Autor: Jozef Molnár | 26.1.2011 o 13:30 | Karma článku: 6,39 | Prečítané:  366x

Tour de France, najslávnejší cyklistický podnik, zažije tento rok obrovskú zmenu. Po prvýkrát bude na tour povolený doping. Časy, keď víťaz v minulosti dopoval a zistilo sa to až dodatočne, sú už preč. Organizátori sľubujú férový súboj – dopovať môže každý a nech sa rozhodne naozaj medzi najlepšími. Medzi tými, ktorí dokážu skĺbiť techniku, technológiu, vedu a medicínu. Môžeme sa tešiť na súboj moderných mutantov na dvoch kolesách.

 

Môžeme sa tešiť na tlačenicu chlpatých rúk, chĺpkami navzájom poprepletaných v pelotóne. Môžeme sa tešiť na obrovské svaly na stehnách a dokonca na rukách, trhajúce dresy pri veľkej záťaži. Tešíme sa na extrémne rýchlo rastúce chlpy na nohách za jazdy, počas alpských horských etáp. Radosť nám urobia vyrážky na detailných záberoch pretekárov, potiacich sa do kopca v Pyrenejách. Víťazi etáp oslávia svoj triumf potiaci sa a smrdiaci, navliekajúc si žltý dres v cieli etapy. Bulvár potešia zábery na extrémne veľké sedacie svaly niektorých pretekárov. Nepotešia zábery, že sa za jazdy pototo.

A to všetko vďaka povolenému dopingu.

Čo nás ale najviac zaujalo, je to, že do Tour de France vstupujú aj slovenské tímy - sú to majitelia hydinárskych fariem. Keďže s dopingom majú bohaté skúsenosti, chcú toto know how využiť aj v dobre investovaných peniazoch - férovom športe.

Jedným zo slovenských tímov bude KURKA Holding, predávajúci slovenské produkty, dovezené z Poľska ale balené na Slovensku. Konkurentom Kurky bude tím CYKLO CHICKEN. Tento klub má v tíme odborníka na doping, profesora Chrastu, Phd. Kuratá tejto spoločnosti rastú za jeden a pol dňa. Preto sú pretekári tohto tímu veľkými favoritmi. Tretím slovenským tímom bude tím PODSTIELKA, produkujúci nefalšované vajcia podstielkového typu chovaného v klietkach a tme. Rovnako sa na Tour pripravujú aj cyklisti tohto tímu - celý čas v tme, malej klietke a veľkom strese. Ten vyvrcholí  tesne po štarte Tour - a pretekári tohto tímu by mali s penou okolo úst vyštartovať ako kaťuše.

K favoritom Tour ale tiež patria ruský borci - pripravujú sa tajne, v Černobyľskej oblasti na Ukrajine. Počuli sme, že pojedajú vyhorené uránové palivo. K veľkým favoritom patrí aj český cyklista Pepa Pepavý, ktorý užíva miesto látky EPO výrobok PEPO - zasvätení vedia, že ide o tuhý podpaľovač. Španieli, ktorí majú s dopingom najmenej skúseností stavili na férový šport - ich cyklisti vraj budú čistí. Uvidíme.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

SME naživo: Ako sa zmenilo Slovensko rok po voľbách?

Diskusia začne o 18:00. Stala sa vláda dostatočnou hrádzou proti extrémizmu, ako sľubovala? Prečo fašisti stále rastú?

KOMENTÁRE

Najnebezpečnejší text na facebooku napísal jeho zakladateľ

Mark Zuckerberg chce použiť silu firmy na to, aby zmenil podobu našej spoločnosti. Bol by veľmi nebezpečným spasiteľom.

BLOG TRANSPARENCY

Ombudsmanka: Lajčák opakovane porušoval ústavu

V zdôvodnení vysvetľuje, čo ministerstvo nespravilo.


Už ste čítali?